fbpx

רוצים לקבל מידע בלעדי שיעזור לכם להשקיע חכם בשוק ההון?

קבוצת הפרמיום של התיק שלי נהנים מתוכן אקסקלוסיבי הכולל ניתוחי מניות, סקירת דוחות כספיים, ניתוחי מאקרו לשוק, נושאים לימודיים, שיעור שבועי ותובנות המותאמות לכל מצב שוק!

ברוכים הבאים לקהילת המשקיעים הסודית של הון לנד – מכים את המדד ביחד!

השקעה חכמה ומושכלת דורשת ידע וניסיון. אצלנו תקבל את הכלים, המידע והתמיכה שיעזרו לך לקבל החלטות טובות יותר, להימנע מטעויות נפוצות, ולהגדיל את סיכויי הצלחתך.

הקהילה שלנו פועלת באתר החברה תחת משתמש פרטי סגור, חד-כיווני ובלעדי לחברי הקהילה הסגורה!

כל התוכן והניתוחים יהיו זמינים עבורך בכל עת, ללא הסחות דעת או רעש מיותר. זו ההזדמנות שלך להשיג יתרון על פני שאר המשקיעים ולעלות על הגל לפני כולם.

הצטרפו עכשיו לקהילת המשקיעים הסודית שלנו ותקבלו:

מנוי חודשי מתחדש

ניתן לבטל כל חודש
200
00
לחודש
  • 2,400 ₪ לשנה

מנוי שנתי

מתחדש כל שנה
150
00
לחודש
תשלום שנתי
  • 1,800 ₪ לשנה
פופולרי

יעוץ אישי

בתיאום מראש
מותאם אישית לפי צרכי הלקוח

יובהר כי המידע בקבוצה הסודית אינו מהווה בשום צורה שהיא תחליף לייעוץ השקעות אישי המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם כך שהמידע אינו מתייחס בין היתר לפרמטרים של לקוחות מסוימים. על כן, מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפי קבלת החלטות השקע כלשהן. לא תתקיים שום אינטראקציה בקשר עם המידע בקבוצה הסודית לעיל בין עורכי המידע ו/או הנהלת התוכנית ללקוחות הקבוצה הסודית, לרבות בדרך של שאלות ותשובות

מי אני?

משקיע בשוק ההון מעל לעשור ומנהל עושר לבעלי הון רב.

בהשכלתי אני בעל תואר בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת בר אילן וניתוח מערכות מידע מהטכניון.  עבדתי בשוק ההון הישראלי בתפקידים מגוונים כמו חתם הנפקות – הובלתי הנפקות של חברת ישראכרט, גלוברנדס, פרשמארקט. בנוסף,  כברוקר גידור סיכונים ובתפקיד זה בניתי אסרטרטגיות הגנה לחברות הגדולות במשק הישרלי דוגמת צ'מפיונס מוטורס, UMI ושלמה סיקסט.

התיק שלי קיים משנת 2021, ונכון לתחילת 2024 עומד על 21% תשואה בממוצע.

יחד עם קרן הגידור שהקמתי, החלטתי להעביר את הידע הרב שצברתי על מנת ליצור השכלה אמיתית בשוק ההון ועולם ההשקעות.

בשיטת ההשקעה בתיק אני משלב ארבעה אלמנטים:

one

השקעות ערך טווח ארוך על בסיס תמחור זול

two

השקעות בחברות הזדמנותיות על בסיס המאקרו בעולם

three

השקעות טווח קצר תוך כדי ניצול מגמה

four

השקעות במניות עוגן לטווח הארוך מאוד

מה אסור לכם לעשות?

לחצו כאן לגלות מה לא כדאי לכם...

מה אסור לכם לעשות?

מסוכן להעתיק חברות נקודתיות מהתיק מבלי לחשוב על המבנה המלא. התיק בנוי בצורה מסוימת משלל סיבות מקצועיות הכוללות שיקולי מאקרו וגידור על ידי פוזיציות נגדיות. לדוגמה, אם אתם עמוסים בחברות נדל"ן – אין הגיון בלקנות נקודתית עוד חברת נדל"ן בגלל שמופיעה בתיק
הצטרפו עכשיו לקהילה הסודית שלנו!

עדין מתלבטים?

בואו לשמוע יותר פרטים

דיסקליימר:

המידע המצוין לעיל הינה בגדר של "ייעוץ בכלי תקשורת" כהגדרתו בחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, התשנ"ה – 1995. לפיכך מידע זה אינו מהווה בשום צורה שהיא תחליף לייעוץ השקעות אישי המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם כך שהמידע אינו מתייחס בין היתר לפרמטרים של לקוחות מסוימים. על כן, מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפי קבלת החלטות השקע כלשהן. לא תתקיים שום אינטראקציה בקשר עם המידע לעיל בין עורכי המידע ו/או הנהלת התוכנית ללקוחות התוכנית, לרבות בדרך של שאלות ותשובות. הנהלת התוכנית לא מבצעת בהכרח בדיקות אמינות לכל המידע המפורט לעיל אך היא מניחה שהוא אמין ומקצועי. בכל אופן, הנהלת התוכנית לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד לתלמיד כלשהו של התוכנית ו/או לצד ג' כלשהו כתוצאה מהסתמכות על המידע לעיל, ככל ייגרם. אין בשימוש במידע זה ערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או לכך שלא ייגרמו הפסדים למסתמכים עליו. המידע אינו מתיימר להכיל את כל המידע הנדרש לתלמידים לצורך קבלת החלטות השקעה כלשהן.